Únor 2009

Nové džíny a kratší ofinka

28. února 2009 v 13:10 | Cecillia |  Cecillia
Tak sukni sem zase nekoupila, to je fakt jak začarovanej kruh už. Zato sem si koupila světle modrý džíny, takovej ten volnej styl s širšíma nohavicema. Je to pro mě docela nezvyk, protože jsem teď většinou nosila spíš skinny džíns, ale tak zvyknu si:)
Napadlo mě, že se vám v nich vyfotim, aby jste viděli, jak to vypadá:)

Protože mi docházela moje maybelinka, tak sem si ještě koupila novou řasenku:) No jistě, jistě, jak jinak, než mou milovanou rimmelku:) Vsadila sem to na novinku Sexy Curves. Co jsem tak zkoušela tester, byla jsem spokojená:))

Afinka je úspěšné zkrácená, přesně podle mých předtsav, to se nestává často. Fotku ale nebudu dávat na blog, chci tu zůstat v anonymitě. Tak pokud by mě někdo chtěl mermomocně vidět, poslala bych odkaz:)

Chtěla bych rozšířit rubriky a věnovat se víc módě, která je tu zastoupená zatim akorát v rubrice Instyle. Tak mějte semnou trpělivost, teď musim jít umýt koupelnu:))

Knightley in Chloé

28. února 2009 v 12:34 | Cee |  Instyle
Keira poctila Německo svou návštěvou a zúčastnila se filmového festivalu, konkrétně premiéry filmu Cheri, ve kterém hraje její přítel Rupert Friend. Akce se konala 10. února 2009
Zastávám názor, že kostýmek od Chloé ji neuvěřitelně sluší. Připadá mi tak nějak šik

Olaláá, Cee se zase ozývá

27. února 2009 v 19:05 | Cee |  Cecillia
Zdravím krásky:)
Zítra si du ostříhat vlásky:P uíí, ze mě ještě něco bude:D
No přesněji rečeno, du si nechat zastřihnout afču. Momentálně si totiž připadám jak kdybych měla na čele zadní sedací část těla. No vlastně když je to rozpuštěný, tak to tak nevypadá, ale jak to dám do culíku, přijde mi to komický:D Takže s tim zítra uděláme krátkej proces:)

A taky si jdu zítra koupit sukni. Krátkou, riflovou. Tu minulou sem totiž v afektu rozstříhala. Už k ní mám nakoupený takový ty černý silonky, ale ne ty obyč, chtěla jsem ty uplně tmavý, neprůhledný:) Moje červený conversy jsou na ni taky natěšený:D

Plánuju si na neděli domluvit doučko z matiky, teď jsem na tom opravdu strašně. A nejhorší je, že mě každou hodinu matiky tahá učitel k tabuli. Já z toho mám strašný nervy i když to umim, k matice mám prsotě odpor. Posledně jsem se opravdu nemožně ztrapnila, vlastně to bylo způsobený spíš jeho rejpama. Ale v něm se taky jeden nevyzná. Když jsem odcházela ze školy, tak mi sice pohrozil, že musim trénovat, ale uplně v pohodě se na mě usmíval. U té tabule to předtim vypadalo, že mě chce roztrhnout..:D

Ještě ke všemu mě přepadli krámy, mám celej den nesnesitelný křeče. Ani růžovej kamarád ibalgin už mě moc nezabírá. Ale co, zítra du nakupovat, vše bude okay:D

Přeju krásnej večer:))

Oscars 2009 - koukneme na to z estetického hlediska;)

27. února 2009 v 8:02 | Cee |  Instyle
Marion Cotillard se ukázala v dokonalých šatech od Diora. I přes mé nepřílišné sympatie k této herečce ode mě získává bod

Jen tak narychlo

25. února 2009 v 11:45 | Cee |  Cecillia
Děvčátka, rozhodla sem se, že si nechám udělat piercing do pupíku♥ Přemýšlela jsem o tom už delší dobu, ale teď jsem stoprocentně přesvědčená.
Než si ho ale nechám udělat, musim si trošku vysvalit to břicho aby to vypadalo dobře. Všimla jsem si, že Keira Knightley má naprosto skvělej pierc v pupíku, no a co si budem povídat, ona má krásný břicho, takže to vypadá fakt dobře:))

pod perexem najdete obrázky nějakých piercingů do pupíku;) Mě osobně se asi nejvíc líbí jen ty obyč kuličky, ale ráda bych znala váš názor

Vítejte hvězdy, země vás zdraví;)

24. února 2009 v 9:26 | Cee |  Cecillia
Vytrženo z kontextu a ukradnuto z texu jedinečného pana Deppa a filmu Karlík atakdále..

Dnes, jelikož jsem stále a povinně zavřená doma kvůli neklesající teplotě mám na programu změnu designu. Současnej vzhled jsem včera spáchala opravdu jen tak narychlo a vážně to tak podle toho i vypadá.
Už jsem dokoukala i 4. sérii zoufalých manželek a tím mi nastal obrovskej problém. Co teď sakra jenom budu dělat?:D No nejspíš si rozkoukám nějakej jinej seriál;)

Tak se mějte krásně baby:P

Posilování hýžďového svalstva;)

24. února 2009 v 9:12 | Cee |  Cvičení
Tyhle sou moje oblíbený:) Ale teď nemůžu cvičit, protože sem nemocná a mám zakázanou námahu. Nechci se po té nemoci ani vidět..

Cee, fotky

23. února 2009 v 12:54 | Cee |  Cecillia

Pro začátak dvě fotky postavy, byla bych ráda, kdyby jste mi napsali svůj názor. Musim toho ještě hodně zpevnit a vycvičit..