Březen 2009

Tak tohle bříško bych chtěla vlastnit:)

14. března 2009 v 8:53 | Cee |  Reals
Když ale já sem tak stráááášně líná.. No nic, teď hned se du zvednout a du cvičit!

Tak jsem se sem zase jednou dostala:)

11. března 2009 v 17:01 | Cecillia |  Cecillia
Zdravím krásky!
Začnou obvyklou frází, jak se vede?;) Mě už poměrně slušně:) Teď teda doufám, že to nezakřiknu, ale opravdu, hodně se to zlepšilo.
Jen ty známky mi pořád dávají zabrat:D Budu se ted muset víc pohroužit do učení a všechno to zpravit. Ale to sem nepleťme.
Jsem momentálně v jedné prekérní situaci.. koho jinýho by se tomohlo týkat než chlapů že... Prostě sem si myslela, že toho dotyčnýho chci, tak jsem se trošku posnažila, párkrát hodila očko a ukázalo se, že on má o mě taky zájem. Tak se to pomalu začalo rozvíjet, taková ta smsková mánie atd. atd. Všechno to klapalo, ale ono najednou ejhle. Já si uvědomila, že o něho už vůbec nestojim... Víte, mě se tohle stává docela často. Prostě všecko to vypadá idylicky, ale mě najednou potom přejde chuť.. A teď řeším jak z toho ven. Jsme ze stejný školy, takže ho potkávám denně. A on se pořád tak snaží a já to nemůžu vystát..vrr

Odjakživa mě prostě přitahovali starší, vyzrálejší muži. Tím samozřejmě nemyslim chlapy po 50ce, prostě starší než já, asi mě chápete:)

Tak já se du zase prodírat životem:P
Ciao girls;)

..prostě není čas

5. března 2009 v 8:58 | Cee |  Cecillia
Moc se omlouvám, že nepřibývají žádné články, ale já opravdu nemám čas:( Navíc mám asi nějaké zdravotní problémy, měla bych teď absolvovat řadu testů a vyšetření a kdoví čeho ještě. Až bude lepší období, určitě by mělo být i víc článků:)

Trend zvaný plimsoles

1. března 2009 v 10:18 | Cecillia |  Inspiration
Absolutní boom těchto pohodlných, šik vypadajících tenisek můžeme čekat na jaře:) Já se do nich zamilovala na první pohled. Naprosto skvěle vypadají ke kratáskův s vyšším pasem, ale mě nadchly třeba i v kombinace s rozevlátou sukní. Klidně je můžete obout i na formálnější akce, pokud je správně sladíte.

A kde tyhle nádhery seženeme? No, určitě by jste je našli v Topshopu, H&M a obchodech podobného rázu. Kolikrát je objevíte i do 500 kč.

Ukázka pod perexem